Jak pracować z Księżycem, aby spełniać marzenia?

Na początek wytłumaczę co to w ogóle znaczy „Pracować z Księżycem”

Każda z faz księżyca odpowiada za inne jakości życia.

Nawet rolnicy pracują z kalendarzem księżycowym, ponieważ zasianie ziaren w odpowiedniej fazie, to lepsze plony. Tak działa księżyc również w kontekście naszej produktywności.

Nów Księżyca to tak zwany czas zasiewania intencji (czyli, wspomnianych już wcześniej, ziaren) To znaczy planowania oraz obierania dla siebie kierunku, w zgodzie z aktualnymi wartościami.

Nów to czas zasiewania intencji na polu życia 

Jak  zasiewamy intencje? 

Opiszę teraz krok po kroku cały rytuał jaki robię podczas Nowiu, a Ty zmodyfikujesz to pod siebie. Tak! Możesz również samodzielnie wymyślać rytuały- nie musisz być certyfikowanym magiem, czy wiedźmą, aby mieć prawo do magii!

Zaczynam od okadzenia całego mieszkania Białą Szałwią.

Chodzę w tedy po kolei po wszystkich pomieszczeniach i proszę Anioły o oczyszczenie energii całego mieszkania oraz o wypełnienie tej przestrzeni wszystkim czego na ten moment potrzebuję, aby przestrzeń ta była dla mnie przyjazna i bezpieczna. Potem udaję się do mojego domowego Spa, czyli łazienki.

Skoro zaczynam nowe, lepsze życie, to muszę się zrobić na bóstwo! 

Długi prysznic, Pilingi, maseczki, balsamy. Wszystko to, co sprawi, że poczuję się piękna i zadbana. Podczas tego rytuału powtarzam intencję „zmywania z siebie wszystkich ograniczających mnie przekonań, lęków oraz przywiązań, które blokują mój potencjał”

Po wyjściu z łazienki przygotowuję magicznym nastrój w mieszkaniu. Włączam muzykę –  Posłuchaj muzyki
rozpalam kadzidełko oraz białą świecę z intencją wdzięczności za to co już się wydarzyło oraz za to, co jeszcze ma nastąpić.

Po tym przechodzę do czytania karteczki z intencjami z poprzedniego Nowiu  (za chwilę opowiem, jak napisać karteczkę!) Patrzę na wszystkie podpunkty z mojej listy intencji i myślę nad tym, co wydarzyło się w ostatnim cyklu w kontekście realizacji marzeń. Jeszcze tak nie było, abym przeczytała i pomyślała, że nic się nie zadziało w tej kwestii! Zawsze jest pozytywne zaskoczenie, tym ile jestem w stanie zrobić jak się świadomie na to nastawię. 

Następnie przygotowuję listę intencji na kolejny cykl. Metody na to są różne. To może być tworzenie tablicy marzeń, pisanie listy na kartce w formie zdań oznajmujących (tzn. Jeżeli czegoś chcesz to piszesz zdanie, że już to masz, np. Jestem zdrowa, Jestem niezależna, Jestem kochana, Jestem Szczęśliwa, itd.)  Najważniejsze, aby włożyć w to dużo zaangażowania.

Im więcej energii w to włożysz, tym lepiej to zadziała! 

Kiedy już przygotujesz swoje intencje, połóż je lub powieś w widocznym dla siebie miejscu, aby móc je codziennie wizualizować. To jeszcze bardziej napędza proces manifestacji! 

Możesz również skorzystać z mojej pomocy i odbyć razem ze mną rytuał księżycowy w formie indywidualnej sesji online’owej. Podczas takiej sesji nadasz konkretnej struktury swoim intencjom i zaplanujesz ich realizację. Spotkania księżycowe są świetną metodą na monitorowanie postępów, ze względu na swoją cykliczność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz tutaj!    

Pełnia Księżyca jest dobrym czasem na to, aby przyjrzeć się temu co jest obecne w naszym życiu i zastanowić się and tym, na ile to wszystko jest w zgodzie naszymi wartościami. Czas pomiędzy Pełnią, a Nowiem Księżyca jest idealny na oddanie tego co już nam nie służy, aby wygenerować ruch energetyczny i stworzyć przestrzeń na nowe, lepsze dla nas, na ten moment. O co chodzi z tym ruchem?

Aby móc coś dostać od Wszechświata, trzeba najpierw coś dać, więc oddajemy niepotrzebne nam rzeczy na poczet otworzenia się na nowe.  

Jak oddawać, żeby było magicznie ?

Możesz zacząć od posprzątania swojego domu/mieszkania i przyjrzenia się rzeczom, które w nim masz. Zobacz, czy będziesz na pewno nosić te wszystkie ubrania. A może znalazło się tam pudło z ciuchami, które „jeszcze kiedyś założę” , a prawda jest taka, że od roku leżą i zajmują tylko miejsce. Daj temu drugie życie, oddaj komuś kto się ucieszy. Uwolnisz niepotrzebne ubrania z intencją wdzięczności za to, że Cię na nie stać oraz w zaufaniu o to, że Wszechświat zadba o Twoje potrzeby. Ty dostaniesz pomoc zawsze, gdy będziesz jej potrzebować, tak jak teraz Ty komuś pomożesz, oddając.

To bardzo piękny rytuał. Znam go najlepiej, ponieważ często się przeprowadzam i korzystam z tego czasu, aby uhonorować wszystkich tych, którzy mi w danym miejscu pomogli. Pakując się, myślę nad tym, co z moich rzeczy może się przydać osobom, które znam. (Wolę dawać rzeczy osobiście i widzieć radość obdarowanych, ale czasem też oddaję torbę ubrań koleżance, która je potem rozdaje na swojej wiosce)  Efekt jest wspaniały, ponieważ dowiaduję się w tedy jak wiele mam, co mega podbija poczucie obfitości, nawet kiedy mam aktualnie słabszy finansowo moment.

Takie sprzątanie możesz robić we wszystkim. W mieszkaniu, w telefonie, w kalendarzu, w zdjęciach, w swoich profilach na social mediach (zobacz, co było dla Ciebie ważne jeszcze rok temu, usuń to co nie jest już spójne z Tobą i daj sobie chwilę na to, aby podziękować sobie za wszystko, czego udało Ci się w tym czasie dokonać) Oddaj tą pożyczoną wieki temu książkę i przy okazji wypij kawę w ramach podziękowania. Pełnia to czas sprzątania, domykania spraw, czyszczenia konta, aby wejść w Nowy Cykl Księżyca z lekką, świeżą energią i otwartością serca na przyjmowanie.

A co jak nie wierzę w magię?

Nadal możesz korzystać ze wszystkich wymienionych powyżej rytuałów, ponieważ są one również doskonałymi narzędziami do rozwoju osobistego i auto-motywacji. Zobacz.

Pełen cykl księżyca trwa miesiąc.

To wystarczająco dużo czasu, aby dokonać pewnych zmian, podjąć działanie w kontekście zamierzonych sobie celów, które ustalasz na początku cyklu, czyli w Nów. Twoje cele są w widocznym dla Ciebie miejscu, co programuje Twoją podświadomość i ją ukierunkowuje na to, czego chcesz. W dodatku masz się przed sobą rozliczyć po miesiącu i wymienić to, czego udało Ci się w tym czasie dokonać, co dodatkowo motywuje do działania. Do tego koncentracja na cyklu księżyca pomaga zostać skupionym na Tu i Teraz, zamiast patrzeć na swoje cele w odniesieniu do całego życia, bo w tedy nie mamy konkretnej struktury działania, łatwo jest wpaść w lęk przed porażką, a także zabiera nas to od chwili obecnej co dodatkowo sabotuje efektywność pracy.

W swojej ofercie proponuję również spotkania w formie Zamkniętego Kręgu Księżycowego, na którym spotykamy się w stałym składzie przez określony czas i korzystamy z tych narzędzi grupowo, aby ich moc oraz Twoja motywacja były jeszcze silniejsze.

Zapraszam do kontaktu w kwestii naboru do następnej edycji kręgu oraz pracy indywidualnej. Namaste ! 

ARTYKUŁY

Zobacz również

Nie ma przyciągania, bez działania!

Nie ma przyciągania, bez działania!

Aby zrobić coś dobrze, musisz najpierw zrobić to słabo. Niestety, ale tak już jest. Zanim zaczęła się ta cała sytuacja z pandemią, myślałam już od dawna o tym, aby kręcić filmiki  z jogą, więcej się ujawniać w Internecie, poszerzyć horyzonty i otworzyć się na klientów...

Przeżywaj emocje, ale nie przywiązuj się do nich.

Przeżywaj emocje, ale nie przywiązuj się do nich.

Nasz cały świat składa się z dualizmu, wszystko jest przeciwieństwem. Jest yin i yang, światło oraz jego brak, a my jako społeczeństwo dzielimy się na kompletne jednostki świadomości, ale jesteśmy również połączonym ze sobą kolektywem. W dodatku wszystko jest od...

Energia jest Walutą

Energia jest Walutą

Mogę z czystym sumieniem zapewnić, że ta zasada się sprawdza “Ile energii włożysz, tyle wyjmiesz!”  Co to znaczy w kontekście realizowania marzeń?- To znaczy, że kiedy masz jakieś marzenie, powodzenie w dążeniu do niego nie jest zależne wyłącznie od wkładu...