Poznajmy się

 

Witaj, piękna bogini!

Patrycja Wróblewska – trener holistyczny

 

Cieszę się na Twoją obecność oraz na Twoją chęć poznania! Opowiem Ci teraz historię swojej drogi, która doprowadziła mnie w miejsce z jakiego oferuję Ci teraz swoje talenty oraz pomoc.

Moja holistyczna podróż rozpoczęła się w 2015 roku w Wielkiej Brytanii, ponieważ tam wtedy studiowałam.  Na ostatnim roku przeczytałam “Sekret” i bardzo spodobał mi się pomysł ucieczki przed prawdziwym, dorosłym życiem, zanim jeszcze się zaczęło, a książka oferowała dobre życie w zamian za dobre myśli, a nie ciężką pracę.

Po rozdaniu dyplomów postanowiłam świętować i podróżować przez kolejny rok, aby, jak to było modnie w tym czasie “odnaleźć siebie”. Wtedy odkryłam jogę oraz wolny styl życia joginów – podróżników, którzy prowadzili warsztaty w bardzo pięknych miejscach i żyli z pomagania innym być szczęśliwymi. To było to, czego szukałam. Tak chciałam żyć!

Swoje kwalifikacje instruktorskie zdobyłam w Wielkiej Brytanii i tam zaczęłam prowadzić zajęcia. Potem pracowałam i żyłam również na Cyprze. Miałam też przyjemność prowadzić warsztaty podczas międzynarodowego zjazdu joginów „Elysia Yoga Convention 2018” na wyspie Amorgos w Grecji.

Podczas swoich podróży odkryłam czym tak naprawdę joga jest. Większość ludzi myśli, że są to głównie wygibasy, a tymczasem, to tylko drobna część obszaru, jakim się joga zajmuje. Możesz już być joginką i o tym nie wiedzieć! Zauważyłam po sobie jak nauki jogi oraz regularna praktyka, pozytywnie wpłynęły na wszystkie aspekty mojego życia. Wtedy już miałam pewność, że to jest moja droga.

Na jodze jednak się nie skończyło. Po kilku latach w rozjazdach, wróciłam do Polski, aby studiować Coaching i Mentoring, który stał się dla mnie naukowym dopełnieniem wszystkiego, czego nauczyłam się dzięki jodze. Teraz jako akredytowany coach, łączę te dwie, bliskie memu sercu dziedziny oferując Indywidualne Procesy Transformacji oraz Księżycowe Spotkania Bogiń.

Transformacja jaką się zajmuję to wielowymiarowa zmiana, ponieważ praca wykonana wewnątrz, manifestuje się i dopełnia wzrostem jakości życia, również w świecie materii.

Zmiana, nawet jeżeli na lepsze, często wywołuje podświadomy lęk; przed utratą, odrzuceniem, nieznanym. Jako mentor pomagam przejść swoim klientkom przez zmiany z lekkością oraz czerpać z całego procesu stawania się wymarzoną wersję siebie.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej na ten temat i skorzystać z mojego wsparcia, zapraszam na podstronę dedykowaną coachingowi oraz do kontaktu. Napisz do mnie i opowiedz mi również o sobie. Chcę wiedzieć na jakim etapie swojej podróży jesteś, jakie napotykasz teraz trudności oraz dlaczego dane nam zostało połączyć się akurat w tym momencie.

Czekam na wiadomość od Ciebie, a tymczasem, dziękuję Ci raz jeszcze za to, że tutaj jesteś i życzę Ci wszystkiego dobrego! Namaste.