Boginie z miasta

Boginie z miasta, to kobiety aktywne, zadbane i pewne siebie, dla których ważny jest balans, pomiędzy wellness i business. 

Spotykam na swej drodze coraz więcej ambitnych i atrakcyjnych kobiet, które rozwijają własne marki, awansują na coraz wyższe stanowiska, mają rodziny, prowadzą dom i starają się dbać o swoje zdrowie. 

To są kobiety, które rozumieją, że poziom ich energii, samopoczucia oraz zaangażowania, przekłada się na ich standard życia i muszą dawać z siebie 100 % przez cały czas. Im większe ambicje, tym więcej odpowiedzialności, obowiązków i stresujących bodźców na co dzień. 

I jak w tym wszystkim utrzymać wysoki poziom wibracji i konsekwentnie emanować dobrą energią, aby przyciągać dobro i osiągnąć sukces? Spotykając się z innymi boginiami, które też rozumieją jak to jest, chcieć mieć wszystko i do tego dążyć! 

Moją intencją na tą grupę jest to, aby Was (boginie) znaleźć, przedstawiać sobie nawzajem i pokazać reszcie bogiń to, co mnie w Was inspiruje. Chcę tworzyć dla nas piękne przestrzenie na poznanie, dawać Wam to co mam najlepsze do wzrastania i z Wami współpracować.  

Dołącz do grupy, jeśli czujesz, że jest dla Ciebie i dziel się na niej swoimi metodami na branie tego co najlepsze z życia w mieście.