Współprace

Poniżej znajduje się lista realizacji projektów przy współpracy z różnymi partnerami. Dostępne są również referencje do pobrania.

Blissed Agency

Interesują Cię piękne wydarzenia z jogą? Chcesz zorganizować wellness integracje dla swoich znajomych, bądź zespołu? A może szukasz pomysłu na ciekawą promocję swojej marki w branży wellness? Blissed to agencja eventów podnoszących na duchu, która organizuje wydarzenia komercyjne, promocyjne oraz integracyjne dla firm. Sprawdź nasze portfolio na Instagramie!

Kemira BSC w Gdańsku

Prowadzę regularne zajęcia z jogi dla pracowników firmy Kemira od 2022 roku. Zajęcia dedykowane korporacjom nie skupiają się na filozofii wschodu, lecz na fizycznych i psychicznych zaletach praktykowania tej formy aktywności.

Filmik przedstawia fragment naszej praktyki w gdańskim oddziale. Nagraliśmy go na potrzebę konkursu Kemira Global Challenge który zachęca pracowników firmy na całym świecie do wspólnych aktywności fizycznych.

Hotel Hilton Gdańsk & Urban Spa Gdańsk

Razem z hotelem Hilton Gdańsk oraz Urban Spa Gdańsk organizujemy wyjątkowe wydarzenia dla kobiet, grup prywatnych oraz firm. Kobiece Wieczory oraz Joga z Winem (Wine-Yoga) to nasze dwa hity! Ze względu na to, że eventy cieszą się już dużą popularnością wśród osób lokalnych, kolejnym krokiem będą oferty warsztatów połączonych z weekendowym pobytem w hotelu.

Grupa osób pozujących do zdjęcia po warsztacie Wine Yoga.

PURO Hotels & Prisma SPA

Prowadzę regularne zajęcia z jogi dedykowanej dwóm grupom: gościom oraz pracownikom hotelowym, a także autorskie warsztaty w ramach PURO Experience. Ta współpraca daje mi możliwość na poznanie wielu kobiet interesujących się wellness i prowadzących własne działalności, a także przestrzeń oraz zasoby na realizację własnych pomysłów.

W sezonie letnim dodatkową atrakcją dla naszych joginów jest praktyka nad Motławą, przy marinie znajdującej się nieopodal hotelu. 

Balance and the City - Radisson Blu Sopot - WIne Yoga

Thera Wellness
Sopot & Radisson Blu

Domek jogi hotelu Radisson Blu w Sopocie to oddzielny budynek dedykowany zajęciom wellness z widokiem na błonie. Prowadziłam tam regularne zajęcia oraz warsztaty z jogi dla gości hotelowych. Teraz organizuję wydarzenia dla grup prywatnych oraz firm. Thera Wellness jest również partnerem eventów organizowanych przez Blissed Agency. Jeżeli interesuje Cię organizacja wydarzenia w tej pięknej przestrzeni, proszę o kontakt w celu otrzymania pełnej, indywidualnej oferty.

Balance and the City - Radisson Blu Sopot - WIne Yoga

Marina Wellness Center w Gdańsku

Marina jest kompleksem znajdującym się na terenie hotelu Novotel Gdańsk. Prowadziłam tam regularne zajęcia z jogi na sali, wiele różnych warsztatów oraz spotkań kobiecych, a także jako pierwsza w Trójmieście jogę na SUP w basenie. Na początku w formie wakacyjnego Eventu na plaży w gdańskim Jelitkowie, a potem również jako zajęcia cykliczne. 

Balance and The City - Marina Wellness Center w Gdańsku

Hotel Marriott & Mera Spa w Sopocie

W ramach współpracy z Hotelem Marriott oraz Mera Spa w Sopocie, stworzyliśmy kampanię promocyjną, podczas, której przez okres 7 dni, prowadziłam “Live Meditation Challenge” z medytacjami prowadzonymi głosem na żywo w formie Relacji na komunikatorach social media takich jak Instagram oraz Facebook.

Sprawdź film na YouTube z zapisaną transmisją na żywo. 

Hotel Quadrille, Gdynia

Razem z Hotelem Quadrille w Gdyni Orłowie podjęliśmy stałą współpracę przy tworzeniu zarówno wydarzeń cyklicznych, takich jak Joga w Magicznym Ogrodzie, która była otwarta dla klientów hotelu i lokalnych mieszkańców, a także Eventów w formie wyjazdowej, łączących pobyt w hotelu z moim warsztatem.

Zobacz film promocyjny dla „Magicznego weekendu nad morzem”. 

Hotel Quadrille

Yoga Island – Małe Molo, Sopot

Projekt własny, oferujący Praktykę Jogi Porannej latem w formie wakacyjnego przeżycia. Aktualnie oferuję to jako usługę dostępną dla osób lub grup prywatnych, hoteli oraz biur podróży.

Filmik przedstawia prawdziwe zajęcia zrealizowane w sezonie 2021. 

Slow me

W ramach współpracy z marką slow me, prowadziłam tygodniowe zajęcia z jogi i medytacji czakralnej, podczas warsztatów wyjazdowych w Krynicy Morskiej. Do moich obowiązków należał również marketing, czyli tworzenie oraz dystrybucja materiałów promocyjnych wydarzenia, udostępnianie relacji oraz bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami w razie pytań odnośnie samego warsztatu.

Filmik przedstawia promocje zapraszającą do wzięcia udziału w obozach.

Olivia Business Center

Współpraca przy organizacji wydarzeń cyklicznych z jogi, mających na celu promocję nowo powstałego ogrodu botanicznego na terenie budynku Olivia Star, czyli Olivia Garden.

Filmik przedstawia promocje zapraszającą do wzięcia udziału w pierwszym warsztacie inauguracyjnym dla tej współpracy oraz informuje o jej rozpoczęciu.