Kobiece Wieczory – Aqua Yoga i Prosecco w Hiltonie

Witaj na niezapomnianym wieczorze w Hotelu Hilton Gdańsk, gdzie kobiety łączą się w imię odprężenia i dobrej zabawy. To nie jest zwykłe wydarzenie; to święto kobiecości, relaksu i radości!

Wyobraź sobie rozpoczęcie wieczoru na tarasie z widokiem na Motławę oraz delikatnie płynące jachty, tworzące idealne tło dla Twojego powitalnego drinka. Wznosisz kieliszek musującego Prosecco, aby uczcić zachodzące słońce i obietnicę udanego wieczoru.

W miarę jak wieczór postępuje, przenosimy się do wnętrza na żywiołową sesję Aqua Yoga, której towarzyszy energiczna muzyka. Pozwalasz swojemu ciału kołysać się, dryfować i odczuwać odmładzającą moc wody. Tu nie chodzi tylko o formę fizyczną, ale o wykorzystanie mocy wody i jogi do ożywienia ducha. Ja poprowadzę Cię przez każdy ruch, upewniając się, że doświadczasz pełnej witalności i emocji tej orzeźwiającej gimnastyki.

Gdy nasze morskie przygody dobiegną końca, nadejdzie czas, aby utrzymać dobrą energię. Skocz do basenu, uwolnij swoje umiejętności taneczne, lub ciesz się odświeżającą sesją w saunie. Ten czas jest dla Ciebie, aby robić to, co sprawia Ci przyjemność i daje Ci radość.

Następnie serwujemy świeże owoce i wytworne sery, aby zachwycić Twoje podniebienie i odżywić ciało. Delektuj się tymi przysmakami, rozmawiając i tworząc piękne wspomnienia ze swoimi towarzyszkami.

Cały ten czas dbamy o to, abyś czuła się luksusowa i rozpieszczona. Zapewniamy wygodne szlafroki, ręczniki i szereg udogodnień w szatniach, w tym suszarki do włosów i wysokiej jakości kosmetyki do pielęgnacji skóry.

Zaprojektowaliśmy ten kobiecy wieczór tak, aby był uniwersalny. Jest idealny na wieczór panieński, urodziny, czy firmową integrację. To wyjątkowy sposób na spotkanie, odprężenie i tworzenie więzi, które przetrwają dłużej niż samo wydarzenie. Chodzi o świętowanie życia, budowanie przyjaźni i dbanie o wellness.

Zapraszamy Cię do naszego świata i oferujemy wieczór magii, ruchu oraz pięknych  wspomnień. Aby uzyskać więcej informacji o terminach organizowanych przez nas wydarzeń, rezerwacjach oraz pakietach, skontaktuj się z nami. Zaplanujmy wieczór, który będzie pamiętany i ceniony przez wiele lat. Nie możemy się doczekać, aby świętować razem z Tobą!

Dołącz do nas w każdy piątek!
(21:00 – 23:00)

Obowiązują zapisy przez Urban Spa (hotel Hilton Gdańsk) ➨ urban.spa@hilton.com

Koszt: 100,00 zł

EVENTY

Zobacz również

Warsztaty Księżycowe

Warsztaty Księżycowe

Zapraszam Cię na unikalny cykl warsztatów księżycowych, które odkryją przed Tobą magiczną moc różnych faz Księżyca oraz ich wpływu na nasze codzienne życie. 🌙 Spotykamy się cyklicznie, raz w miesiącu w Gdańsku. Możesz wziąć udział w całym cyklu lub pojedynczych...

Wine Yoga | degustacja i zabawa

Wine Yoga | degustacja i zabawa

Wine Yoga to wyjątkowa i pełna zabawy praktyka, gdzie uczestnicy przechodzą przez różnorodne pozycje jogi stukając się i podając sobie kieliszki z winem. To nietypowe połączenie ćwiczeń i degustacji wina nadaje całemu zajęciu niepowtarzalnej atmosfery i tworzy...

Joga na molo w Brzeźnie (Gdańsk)

Joga na molo w Brzeźnie (Gdańsk)

Przeżyj niezapomnianą praktykę podczas swojego pobytu nad morzem! Poranna joga na molo to idealny początek pięknego, wakacyjnego dnia oraz gwarantowana dawka pozytywnych emocji! Poznaj Bałtyk na nowo w tropikalnej, boho odsłonie! Jeżeli jest to początek Twojej...