COACHING

 

Spełnij marzenia o życiu jakiego pragniesz!

Jestem akredytowanym coachem oraz licencjatem zarządzania z wieloletnim doświadczeniem w budowaniu marki osobistej.

Na co dzień współpracuję z dużymi korporacjami oraz osobami prywatnymi. List referencyjny agencji Workplace Options – największej firmy oferującej holistyczne rozwiązania dla firm na całym świecie oraz opinie moich klientów znajdziesz pod cennikiem. 

Oferuję wielowymiarowe wsparcie w procesie stawania się wymarzoną wersją siebie poprzez bycie dla Ciebie tym, kogo na dany moment potrzebujesz, aby wzrastać.

Coach towarzyszy Ci na drodze do zamierzonego celu.

Jest to osoba, która życzy Ci jak najlepiej, darzy Cię pełną uważnością, ma względem Ciebie tylko dobrą intencję oraz niezłomną wiarę w Ciebie. Tym właśnie chcę dla Ciebie być i cieszyć się razem z Tobą z każdego Twojego sukcesu!

Proces coachingowy opiera się na konkretnym i mierzalnym celu.

Na pierwszej sesji to właśnie o nim będziemy rozmawiać. Potem będziemy z nim pracować i rozkładać na czynniki pierwsze wszystko to, co będzie Ci potrzebne do jego realizacji. Będziemy rozmawiać o tym jakie napotykasz trudności na swojej drodze, co Cię blokuje oraz co możesz dalej zrobić, aby przybliżyć się do Bogini, którą chcesz być.

Cele z jakimi dotychczas pracowałam

  • Rzucenie palenia
  • Regulacja masy ciała
  • Rozwój własnej firmy
  • Zmiana ścieżki kariery
  • Pogodzenie pracy z pasją
  • Lepsze zarządzanie czasem

Zapraszam do kontaktu i do wspólnej podróży!

Sesje odbywają się zdalnie przez Internet na platformie Google Meet.

Koszt sesji to 180 zł za 50 minut i 100 zł za 30 minut.

Czas spotkań jest zależny od Twojego celu oraz tego z czym przychodzisz danego dnia.

Wystawiam faktury. Przyjmuję płatności kartą, blikiem, przelewem i Apple pay.

Referencje

Opinie

Aleksandra - analityk danych

Patrycja to kobieta serdeczna i konkretna. Patrycji udało się nieosiągalne, czyli ujarzmić mój chaos. Wreszcie ustaliłam kierunek rozwoju dla mojej kariery i podjęłam pierwsze kroki. Uzyskałam wgląd w siebie, zrozumiałam mechanizmy swoich własnych działań. Serdecznie polecam współpracę z Patrycją!

Kinga - manager

Super energia, miła atmosfera a zarazem profesjonalne i rzetelne podejście! Pani Patrycja skupia się w pełni na indywidualnych potrzebach i dopasowuje styl działania oparty na konkretach. Zdecydowanie polecam!

Klaudia - protetyk słuchu

Po każdej sesji z Patrycją czułam się naładowana pozytywną energią i gotowa do podejmowania wyzwań. Dzięki coachingowi uświadomiłam sobie co jest tak naprawdę dla mnie ważne i odnalazłam sposób, aby o tym pamiętać na codzień przy każdej podejmowanej decyzji. Zdecydowanie polecam 🙂

Luiza - właściciel firmy Lui

Spotkania z Patrycją pomogły mi w zrozumieniu, że sabotuję rozwój mojej firmy i sama tworzę w głowie ograniczenia, które w rzeczywistości nie istnieją. Z każdego spotkania wychodziłam z refleksją i chęcią do przezwyciężania tych ograniczeń.

Ola - HR specialist

Serdecznie polecam Patrycję. Bardzo przyjemne i efektywne spotkania. Cenię sobie przede wszystkim komfort, który został zapewniony podczas naszych sesji. Wcześniej miałam negatywne podjęcie do coachingu, ale po pracy z Patrycją kumam jakie jest to ważne i ile wnosi w nasze życie 🙂

Ania - nauczyciel

Polecam pracę z Patrycją! Jej pozytywna energia i profesjonalne podejście to wspaniała mieszanka. Poczułam pozytywne zmiany w zakresie, nad którym wspólnie pracowałyśmy! Bardzo polecam pracę z Patrycją!

Umów się na sesje