Hotel Marriott & Mera Spa w Sopocie


W ramach współpracy z Hotelem Marriott oraz Mera Spa w Sopocie, stworzyliśmy kampanię promocyjną, podczas, której przez okres 7 dni, prowadziłam “Live Meditation Challenge” z medytacjami prowadzonymi głosem na żywo w formie Relacji na komunikatorach social media takich jak Instagram oraz Facebook. Filmiki przedstawiają zajawkę do Wyzwania oraz zapisaną Medytację z ostatniego spotkania.

Zajawka; https://www.facebook.com/balanceandthecity/videos/299067707829899

Medytacja: https://www.youtube.com/watch?v=aHkdGAJO4P8

Hotel Quadrille Relais & Chateaux
Razem z Hotelem Quadrille w Gdyni, Orłowie podjęliśmy stałą współpracę przy tworzeniu zarówno wydarzeń cyklicznych, takich jak Joga w Magicznym Ogrodzie, która była otwarta dla klientów hotelu i mieszkańców lokalnych, a także Eventów w formie wyjazdowej, łączących pobyt w hotelu z moim warsztatem.
Filmiki przedstawiają promocje obu form współpracy.

Link do jogi;
https://www.facebook.com/balanceandthecity/videos/194817036000188

Link do wyjazdu; https://drive.google.com/file/d/1KA0ukUidItV3jMBZL03ro25J6Z9hdYmk/view?usp=sharing

Yoga Island – Małe Molo, Sopot
Projekt własny, oferujący Praktykę Jogi Porannej latem w formie wakacyjnego przeżycia. Aktualnie oferuję to jako usługę dostępną dla osób/grup prywatnych, hoteli oraz biur podróży.
Filmik pokazuje jak to wygląda i zaprasza do wzięcia udziału w praktyce.

Filmik: https://www.youtube.com/watch?v=cuxMBHLnkEE

Slow me
W ramach współpracy z marką slow me, prowadziłam tygodniowe zajęcia z jogi i medytacji czakralnej, podczas warsztatów wyjazdowych w Krynicy Morskiej. Do moich obowiązków należał również marketing, czyli tworzenie oraz dystrybucja materiałów promocyjnych wydarzenia, udostępnianie relacji oraz bezpośredni kontakt z potencjalnymi klientami w razie pytań odnośnie samego warsztatu.
Filmik przedstawia promocje zapraszającą do wzięcia udziału w obozach.

Link do filmiku: https://www.youtube.com/watch?v=IiZ-9r04wjw

Olivia Business Center
Współpraca przy organizacji wydarzeń cyklicznych z jogi, mających na celu promocję nowo powstałego ogrodu botanicznego na terenie budynku Olivia Star, czyli Olivia Garden. Filmik przedstawia promocje zapraszającą do wzięcia udziału w pierwszym warsztacie inauguracyjnym dla tej współpracy oraz informuje o jej rozpoczęciu.

Link:
https://www.facebook.com/balanceandthecity/videos/866453904284051